main banner
Saaremaa Spordisõber logo
John Kaju MM-il. Erakogu

John Kaju MM-il. Erakogu

John Kaju hõbelaevastikus

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
29.10.2021
09:38

Purjetamise iQfoili Euroopa meistrivõistlustel Marseille´s on Eestit esindamas Purjetamise Akadeemia kasvandikud Ingrid Puusta, John Kaju ning Frank Ervin, kes kõik on meistrivõistlustel silmitsi seisnud erinevate katsumustega, kuid treeneri sõnul on sportlased teinud suure arenguhüppe.

Treener Matthew Rickardi sõnul on suurimaks katsumuseks sel võistlusel olnud kaldal ootamine, kuna tuulevaikuse tõttu on mitmed sõidud ära jäänud. Küll aga ei ole kõik päevad olnud sellised ning nendel kordadel, kui merele on pääsetud, on ilm olnud purjelaudurite jaoks imeline ning seda tänu tugevatele tuuleiilidele ning suurtele lainetele. Lisaks lausus Rickard, et meeskond annab endast maksimumi ning ei lase tagasilöökidel end häirida. Tema sõnul on 2024. aasta Olümpiamängud juba käega katsutavad, sest tulemused ning sportlaste areng on olnud märkimisväärne, vahendab puri.ee.

Viimaste tulemuste põhjal on Ingrid Puusta 48. kohal, John Kajule kuulub Silver Fleedi 9. koht ning Frank Ervin on saavutanud 44. koha.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.