main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Viimased näpunäited. Alver Kivi

Viimased näpunäited. Alver Kivi

Reto Gieger: läheme mängima võidule

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.01.2020
13:34

Saaremaa Võrkpalliklubi sidemängija Reto Gieger usub, et meeskond on täna õhtul võrkpalli CEV Challenge Cupi kaheksandikfinaaliks Hispaania klubi CV Almeriaga valmis ja väljakule minnakse võidumõtetega.

Reto Gieger ütles, et meeskond on õhtuse mängu õnnestumise nimel palju tööd rüganud. “Oleme teinud Almeria mängust ja mängijatest korraliku analüüsi ning teame mida neilt väljakul oodata,” lausus sidemängija.

“Almeria mängijad on pikad ja füüsiliselt tugevad, nad servivad hästi ja näeme väga tugevat meeskondlikku tegutsemist. Meie ülesanne on nende tegutsemise vastu hästi kaitsta ja peame mängima lihtsalt oma mängu. Meil on praegu väga hea taktika, blokk töötab korralikult ja ma arvan, et suudame neid seal pidurdada ning selle pealt ka ise kiirelt rünnata. Me läheme võidule, kuigi keeruline on tulemust ennustada.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.