main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristjan Kombe tegutses väljakul silmapaistvalt. Alver Kivi

Kristjan Kombe tegutses väljakul silmapaistvalt. Alver Kivi

Resultatiivselt tegutsenud Kristjan Kombe sai koondisega teise kaotuse

Kategooriad: Jäähoki
Autor: Alver Kivi
29.04.2022
08:23

Eesti meeste jäähokikoondis sai Poolas peetaval MM-i I divisjoni B-grupi turniiril teise kaotuse, kui jäädi 5:7 (2:4, 3:1, 0:2) alla Jaapanile. Esimeses viisikus mängiv Kristjan Kombe sai kirja kaks resultatiivset väravasöötu.

Jaapan võitis esimese perioodi 4:2. Teist perioodi alustas Eesti Robert Rooba juhtimisel sealt, kus eelmine lõpetati ning ründaja teine tabamus vähendas kaotusseisu ühele väravale. Peagi taastas Jaapani kaheväravalise eduseisu Yusei Otsu, kuid poolteist minuti hiljem oli Eesti poolelt täpne Silver Kerna. Kolmandiku lõpus viskas Rooba oma kolmanda värava ning viimasele perioodile mindi 5:5 viigiseisus.

Viimasel kolmandikul tegi Jaapani eest kahel korral skoori Yushiro Hirano ning kokkuvõttes teenisid tõusva päikese maa esindajad 7:5 võidu.

Laupäeva õhtul läheb Eesti vastamisi Serbiaga ning pühapäeval kohtutakse viimases mängus Ukrainaga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.