main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Renna Nelis. EKJL

Renna Nelis. EKJL

Renna Nelis valiti AIMSi juhatusse

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
29.11.2021
09:08

AIMS ehk Rahvusvaheliste maratonide ja distantsijooksude assotsiatsioon on maratonide ja pikamaa maanteejooksude korraldajate ühendus. Assotsiatsioon asutati 1982. aastal Londonis toimunud maratonijooksude juhtide koosolekul.

“On suur au kuuluda Rahvusvahelise Maratonide Liidu juhatusse! Nüüd on veel suurepärasem võimalus pikamaajooksu arengus kaasa rääkida! Töö käib! Korraldamisteni ja jooksmisteni!” sõnas Nelis.

2006. aastast on Renna Nelis korraldanud Eesti suurimaid massispordiüritusi, sealhulgas Tallinna maratoni korraldava Spordiürituste Team NPO liige. Spordiürituste Korraldamise Klubi sai 2018. aastal Euroopa Kergejõustikuliidu poolt eriauhinna, suure panuse massispordi arendamise eest Eestis. Samuti korraldas jooks.ee meeskond 2018. aasta septembris Tallinnas toimunud 22. AIMS World Congressi.

Renna Nelis on esindanud Eestit tõrvikukandjana 2012. aasta olümpiamängudel Londonis. Lisaks ise jooksnud 17 maratoni ja vaid kuu aega enne AIMSi kongressi Tallinnas, läbis Renna Ironmani võistluse.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.