main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kingitused annavad üle Sander Laht ja Mairo Miil. Alver Kivi

Kingitused annavad üle Sander Laht ja Mairo Miil. Alver Kivi

FC Kuressaare meeskond tänas kiiriabitöötajaid

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
28.11.2021
10:24

Laupäeval oma tänavuse eduka jalgpallihooaja lõpetanud FC Kuressaare esindusmeeskond käis külas Kuressaare haigla kiirabitöötajatel ning andis tänutäheks nende raske ja vajaliku töö eest üle omapoolsed kingitused.

FC Kuressaare kogukonnajuht Katri Reinart ütles kingitusi üle andes, et meeskond soovib tänada kiirabitöötajate hindamatut tööpanust. „Nad jäävad ju tihtipeale tähelepanust ja tänust välja,“ lausus ta.

„Hädaga tuleb alati kiirabi kohale, aga üldjuhul tänab inimene pärast haiglast välja saamist ikka oma raviarsti. Seepärast leidsime, et väärtustame ka kiirabitöötajaid, sest ka meil on tulnud aegajalt treeningutel ja mängudel ette vigastusi, kus meil on just kiirabi vaja läinud.“

Kogu meeskonna poolt üle antud kingituste hulgas olid piparkoogid, spordijoogid, kohvi ja Poke Bowl Estonia poolt väljapandud tassid,klubi sall ja raamat mängijate autogrammidega. „Aitäh, kallid kiirabitöötajad,“ edastas Kure meeskond omapoolse tänu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.