main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rauno Tamme on jätkuvalt Saaremaa Võrkpalliklubi mees

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.07.2020
09:37

Saaremaa Võrkpalliklubi annab teada, et meeskonnas alustab oma neljandat hooaega nurgaründaja Rauno Tamme.

„Saaremaast on saanud minu kodu ja siin on minu pere ning seni on olnud privileeg mängida Saaremaa Võrkpalliklubis selle loomisest saati,“ põhjendas Rauno Tamme oma soovi klubis jätkata.

„Eesmärgid võrkpallis on kõrged ja motivatsioonist puudust ei tule! Tunnen, et mind on siin hästi omaks võetud ja Saaremaa suurepäraste fännide ees tahan endast alati maksimumi anda.“

Rauno Tamme sõnul on igale hooajale vastu minnes kindel soov mängida tiitlitele ja kui seda soovi ei oleks, siis ei ole ka mõtet mängida. „Poolikuks jäänud hooaeg on tekitanud veel suurema motivatsiooni ja mängunälja,“ märkis nurgaründaja.

„Eduka hooaja puhul on vaja kindlasti tervena püsida. Hooaeg tuleb huvitav ja vaadates koosseise, siis tundub et kõik tahavad kõrgeimas mängus olla. Möödunud hooajal liikusime tõusvas joones ja päris kindlasti olime hooaja kõige tähtsamaks faasiks väga heas vormis, aga see enam ei loe ja tuleb kõvasti vaeva näha, et sinna tagasi jõuda ja veel edasi liikuda. Saaremaa klubi on üritanud iga aastaga teha sammu või kaks edasi ja seni edukalt.“

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.