main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak osaleb sellel nädalavahetusel di Alba rallil Itaalias

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
31.07.2020
09:06

Sellel nädalavahetusel sõidetakse Itaalia autoralli meistrivõistluste avaetapp Rally di Alba, kus on stardis ka valitsevad maailmameistrid Ott Tänak ja Martin Järveoja, vahendab ralli.ee.

Cinzano Rally Team’i poolt korraldatud võistlusel on stardis kokku 162 osalejat kaheteistkümnest erinevast riigist. Lisaks eestlastele on stardis veel kolm Hyundai WRC autot, mille roolis Thyerry Neuville, Luca Pedersoli ning noor tulevikulootus Pierre-Louis Loubet.

Lisaks Hyundai WRC autodeIe on Itaalias osalemas ka Dani Sordo ja Jari Huttunen, kelle istumise all on i20 R5-versioon.

Kokku on kavas üheksa kiiruskatset kogupikkusega 101,37 km. Võistlus koosneb kolmest kiiruskatsest, mida siis läbitakse kolm korda.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.