main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rattakummi purunemine rikkus Oskar Nisu hea mineku

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
13.09.2021
08:51

Ühepäevasõidul Antwerp Port Epic (UCI 1.1), mis tuntud võidusõiduna, kus munakivi ja kruusa sektorid, püsis Evo Pro Racing rattur Oskar Nisu kõrges konkurentsis kuni purunes jalgrattakumm.

Oskar Nisu: „See aasta oli line up kehvem, kui eelmisel aastal ja seetõttu ka sõit lihtsam, vähemalt sõidu esimene pool. Kiirelt sai neli meest minema, meil mees sees ja edasi tuli 55 km oodata lihtsalt, kuna siis hakkasid munakivi ja kruusa sektorid järjest tulema. Läksin top 30 possal sinna peale ja peale esimesi sektoreid tundsin ennast väga hästi. Punt oli juba peale nelja sektorit mingi 40 peale kahanenud ja mul polnud veel kordagi tunnet, et oleks väga raske olnud. Aga siis läks kumm, umbes 70 kilomeetril. Kuna punt oli ribadeks ja auto kuskil taga, siis sellega oligi sõit tehtud. Väga pettunud! Lõpuks tundsin ennast võidusõidul hästi ja nautisin võistlemist ja siis jälle ebaõnn. Eks sellisel sõidul paratamatult juhtub selliseid asju, aga pettumus on ikkagi suur. Tahaksin selle aasta ja võib-olla üldse sportlaskarjääri positiivsel noodil ikka lõpetada. Aga asjad ei taha kuidagi üldse hästi viimasel ajal minna.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.