Tublimad pjedestaalil. Ida-Saare Motoklubi

Motomehed olid võistlustules

Kategooriad: Motosport
13.09.2021
10:10

Ida-Saare Motoklubi kolm klubi liiget olid sel nädalavahetusel võistlemas konkurentide, raja, ratta ja iseendaga.

Marten Aus osales Eesti hobikrossiklubi karikavõistlustel Rakveres, kus ta oma 65cc masinaga peab võistlema koos võimsamate 85cc masinatega. Esimeses sõidus õppis veel võõrast rada, kust tuli üle finiši 24 võistleja seas 22-na. Teises sõidus juba kindlam minek ja tasuks 16. koht. Kokkuvõtte andis see 21. koha.

Rudi Koppel osales Eesti noorte karikavõistlustel Viljandis, kus Holstre-Nõmme krossirajal saavutas PW50 klassis ülinapi kolmanda koha. Esimeses sõidus tuli ette kaks kukkumist, kuid toibus ja kihutas teistele järele, suures tuhinas jäi isal tähelepanuta lõppkoht (kas 5 või 4 pidi see olema). Teises sõidus stardis viperused ja viimasena koha pealt minema, kuid kindel sõit tõi Rudi üle finiši kolmandana. Kokkuvõttes edestas Rudi neljandat kohta kõige napimalt.

Raul Koppel osales järgmisel päeval Viljandis Holstre-Nõmmes MX Liiga võistlustel, mis osutus tõeliseks sopakrossiks. Vaim oli valmis pandud, et üle finiši tuleb jõuda. Esimene sõit ja kohal viperusteta, seljatahagi jäi paar sõitjat. Teises stardis aga paraku avaringil kaks kukkumist, millest teises jäi ka sõiduvahend mutta kinni. Pärast meeletut aja ja jõu kulu ratas päästetud ja sõit sai jätkuda, püüda polnud enam kedagi ja nii lõpuni auga välja.

Järgmisena osaletakse 18. septembril Räpina MX Liigas ja 19. septembril ENKV Äksis.