main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Luise Vevers Ruudiga. Meriliis Metsamäe

Luise Vevers Ruudiga. Meriliis Metsamäe

Ratsutajatel taas edukas nädalavahetus

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
25.03.2019
08:44

Saare Ratsakeskuse sportlased võistlesid nädalavahetusel edukalt Veskimetsas.

Laupäeval sõitsid Neleriin Viljus ja Klassika vigadeta 75 cm parkuuris ja pidid kahjuks leppima ühe veaga 85 cm parkuuris. Helina Täht ja Pärn saavutasid teise koha 85 cm kõrgusel harrastajate parkuuris, vahendab klubi facebooki leht.

Jaagup Kallas sõitis puhtad rajad 100 cm Just In Time ja 110 cm Corridosega tulles 12. kohale. Üks latt tuli kahjuks maha Corrwinioga 110 cm klassis. Päeva lõpetas Luise Vevers, tehes Ruudiga puhta sõidu 125/135 handicap parkuuris.

Pühapäeval tegi Luise Vevers Ruudiga puhta sõidu ja sai 9. koha 120 cm parkuuris. Jaagup Kallas hüppas vigadeta 110 cm parkuuri Just In Time ja Corrwinioga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.