main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim jooksikute grupi eesotsas. BettiniPhoto

Mihkel Räim jooksikute grupi eesotsas. BettiniPhoto

Mihkel Räim ründas Prantsusmaal võitu

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
25.03.2019
08:45

Israel Cycling Academy jalgrattur Mihkel Räim oli pühapäeval Prantsusmaal sõidetud GP de Denainil jooksikute hulgas ja oli kaasas ka otsustaval äraminekul, kuid munakivisektoril kadusid lootused heale tulemusele.

“Päris raske päev, palju munakivi ja üsna arvestatav tuul,” märkis 51. koha saanud ja võitjale 1.27 kaotanud Mihkel Räim. “Pidin jooksikute hulka proovima ning see õnnestuski. Aimasime, et sel sõidul võib õnnestuda atrööviga lõpuni minna ja ega väga valesti ei arvanudki. Koos minuga oli veel ära meeskonnakaaslane Boivin.”

Umbes 25 km sai 15 meest eest ära, peaaegu kõik tiimid olid sees, kuid vahet ei lastud kunagi väga suureks. See tähendas seda, et jooksikud pidid ees korralikult tempot tegema, et mitte gruppi tagasi langeda.

Pärast munakivilõiku saadi mehed kätte jooksikutegrupi poolt kätte ja töötati üksmeelselt edasi. Viimasel sektoril hoidis Mihkel Räim end hilisema võitja Van der Poeli selja taha. Kahjuks sai poole sektori peal jõud otsa ja vahe tuli sisse. Peale viimast sektorit pani ta veel kõik välja, mis jalas oli, et poodiumi peale sõita, kuid 2 km enne lõppu sai punt jooksikud kätte.

“Enesetunne täna – väga bueno!,” tõdes Mihkel Räim, lisades, et oleks selliseid päevi veel rohkem….. “Tõestasin, et saan munakivil hakkama küll kui vaja ning tegelikult head meelt teeb see, et olin ainuke mees, kes algselt jooksikute hulgas oli ning suutis nende kahe mehega kaasa minna.”

Järgmine start on World Touri sõit De Panne.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.