main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rasmus Saar võitluses. Allan Mehik/soccernet

Rasmus Saar võitluses. Allan Mehik/soccernet

Rasmus Saar naaseb Kure ridadesse

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
05.03.2020
16:03

Kuigi Rasmus Saar oli vahepeal juba FC Flora mängija, liitub 20-aastane äärekaitsja oma arengut silmas pidades siiski taas FC Kuressaarega.

„Leidsime koos FC Floraga, et Rasmuse arengut silmas pidades on parem anda talle võimalikult palju mänguminuteid võimalikul kõrgel tasemel,“ selgitas FC Kuressaare president Priit Penu.

Rasmus Saar ütles, et hooaja eelne ettevalmistus FC Floraga mõõdus tema jaoks väga hästi ning on oluline, et ta oli terve. Nüüd on vaja ka hooajal samamoodi jätkata. „Füüsiliselt olen kindlasti juurde pannud,“ märkis 20-aastane äärekaitsja lisades, et tema vanuses on tähtis mängida, muidu võib areng seisma jääda. „Olen rõõmus, et saan oma pundiga mängida ja Kure meeskonda aidata. Annan kindlasti endast parima.“

Peatreener Roman Kožuhhovski on Rasmus Saare liitumise üle õnnelik. „Ma lootsin juba varem tema liitumist. Olen väga rahul, sest saame hea mängija ja tugevama konkurentsi. Pluss on see, et ta on meie jaoks ka KTM mängija,“ lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.