main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rasmus Saar Itaalia vastu. Eesti Jalgpalli Liit

Rasmus Saar Itaalia vastu. Eesti Jalgpalli Liit

Rasmus Saar ja Mattias Männilaan koondises

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.11.2020
08:22

Eesti U21 jalgpallikoondise jaoks lõpeb EM-valiksari Bulgaarias. U21 koondise peatreener Igor Prinsi valikus on praeguse seisuga 22 mängijat. FC Kuressaarest said kutse Rasmus Saar ja Mattias Männilaan.

Bulgaaria – Eesti mängib toimub Sofia Slavia staadionil 17. novembril Eesti aja järgi kell 18.30. Viimase mäng eel on Eesti kuueliikmelises alagrupis viies. Meie alagrupis on kõik kümme mängu peetud võidu kindlustanud Venemaal (23 punkti) ja Serbial (12). Bulgaaria jääb 15 punktiga tabeli kolmandana Poolast maha kahe punktiga.

Poola mängib viimases voorus kodus Lätiga, kes on tabelis meie selja taga. Kui Eestil on koos viis punkti, siis lõunanaabritel on neli. Omavaheliste mängude tulemused on Eesti kasuks, mistõttu vajaks Läti viimases voorus meie edestamiseks Poola vastu võitu ja lootma, et Eesti ei alista Bulgaariat.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.