main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rain Kuusnõmme autasud. Erakogu

Rain Kuusnõmme autasud. Erakogu

Rain Kuusnõmmele EM-il viies koht

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
06.05.2016
08:33

4.-8. mail toimuvad Hispaanias Santa Susannas Euroopa meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis. Klassikalse kulturismi kõige lühemas kategoorias võistelnud eelmise aasta hõbemedalist Rain Kuusnõmm sai seekord viienda koha.

„Sel aastal oli tase meeletu,“ tunnistas Rain Kuusnõmm, lisades, et esimesed neli olid väga tugevad ja raske oli kõrgemale tõusta ning seepärast võttis ta võistlusest maksimumi.

Kokkuvõttes on Rain Kuusnõmm rahul. „Suutsin sel aastal ettevalmistumisel ennast ületada ja näidata senini parimat vormi,“ selgitas ta. „Paraku aastad on erinevad ja koht siis seekord selline. Samas treener Ott Kiivikase sõnul oligi oluline näidata enda vormis edasiminekut ja ületada iseennast.“

Rain Kuusnõmme sõnul on ta jälle  tohutu kogemuse võrra rikkam ja vormi mõttes hakkab järgmise aasta nimel töö jälle peale. „Olen hooajaga väga rahul,“ märkis kulturist, kes Läti meistrivõistlustel sai 10 mehe seas hõbeda ja nüüd siis Euroopa meistrivõistlustel 5. koht.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.