main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rain Kuusnõmm Eesti lipuga. Erakogu

Rain Kuusnõmm Eesti lipuga. Erakogu

Rain Kuusnõmm Euroopa viies

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
04.05.2017
21:17

Hispaanias Santa Susanas toimunud Euroopa meistrivõistlustel klassikalises kulturismis sai Rain Kuusnõmm viienda koha.

Rain Kuusnõmme kategoorias oli kümme meest, osalemas nii Arnold Classicu võitja, kui varasem Euroopa meister. “Pean veel tööd tegema, et kõrgemale tõusta,” tunnistas Rain Kuusnõmm.

“Treener Ott Kiivikase sõnul võtsin sellest kategooriast maksimumi. Üleüldse see hooaeg õnnestus. Tegin neli võistlust, millest kolmel finaalis. Eesmärk oli finaali saada ja edestada rohkem mehi, kui minust ette poole jäid ning see ka õnnestus.”

Lisaks võistles Rain Kuusnõmm avatud kategooria games classic bodybuildingus, kus ta jäi napilt finaalist välja, kuid see võitlus ei olnud ka prioriteet. “Nüüd tuleb targalt edasi tegutseda ja järgmine aasta parem olla,” lausus Kuusnõmm.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.