main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim esimese etapi finišis. Cycling Academy

Mihkel Räim esimese etapi finišis. Cycling Academy

Mihkel Räim liidrisärki kaitsma ei asunud

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
04.05.2017
17:38

Aserbaidžaani velotuuri täna sõidetud teise etapi võitis Synergy Baku Cycling Projecti klubis sõitev kohalik rattur Kirill Pozdnyakov. Liidrisärgis sõitnud Mihkel Räim sai 50. koha.

Kuna tegemist oli mägise etapiga, siis Räime liidrisärki kaitsma täna ei hakatud ning Israel Cycling Academy saatis kaks meest suurde jooksikute gruppi, mis jäigi püüdmata. Räim kaotas võitjale 13.34.

“Oli väike lootus, et kui etapp läheb samamoodi nagu eelmisel aastal siis võiks isegi midagi täna loota, kuid oli hoopis teistsugune stsenaarium,” tunnistas rattur. “Suur punt sai eest minema ning meil sai kaks meest sisse. Kõik oli peaaegu perfektne, kui oleksime saanud ühe poisi veel ette sokutada siis oleks väga bueno olnud.”

Mihkel Räime sõnul tal minek nii hea ei olnud, kui päev varem. “Tundsin, et ei saanud peale sõitu eile peale kerida ja see mängis natuke rolli. Ette poleks ma nagunii järgi sõitnud ning üldpildis poleks see midagi muutnud,” lausus ta.

Homme sõidetakse tuuril 177,2 kilomeetri pikkust künklikku ülesmäge finishiga etappi. Velotuur lõpeb pühapäeval.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.