main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rain Kuusnõmm Eesti lipuga. Janika Koch-Mäe

Rain Kuusnõmm Eesti lipuga. Janika Koch-Mäe

Rain Kuusnõmm Euroopa meistrivõistlustel neljas

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
16.05.2021
19:08

Hispaanias Santa Susanas toimunud klassikalise kulturismi Euroopa meistrivõistlustel jõudis Rain Kuusnõmm taas kuue hulka ja sai seekord neljanda koha.

„Sel aastal otsustasin pärast paari aastast pausi uuesti võistelda,“ rääkis oma seitsmendal EM-il osalenud Rain Kuusnõmm. „Trenni tegemise ja võistluspausi pikkuse tingis siiski praegune koroona olukord. Kui selgus, et toimuvad Euroopa meistrivõistlused võtsin riski ja otsustasin proovida, sest oli ju oht, et midagi ei toimugi kuni lõpuni välja.“

Rain Kuusnõmm jätkas Hispaanias oma traditsiooni jõuda finaali ehk top 6. „Kuna minu kategooria liideti taaskord teise katiga kokku, siis tuli mul veidi endast suuremate meeste vastu võistelda. Lõpptulemusena olen esitusega rahul,“ lausus atleet.

„Tegin oma parimas vormis, medal oli lähedal, kuid sedakorda kohtunikud hindasid sedapidi. Tase oli ühtlane ja tulemus võis minna nii või naapidi. Medalit oleks ikka tahtnud, kuid kohaga olen siiski rahul.“

Juba kahe nädala  pärast võistleb Rain Kuusnõmm Pärnus Eesti karikavõistlustel kulturismis.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.