main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raimond Vatko. Erakogu

Raimond Vatko. Erakogu

Raimond Vatko veerandfinaalis

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
11.04.2018
08:22

Laupäeval toimus Viimsi kuulsaalis Eesti piljardi meistriliiga neljas etapp, kus Raimond Vatko jõudis veerandfinaali. Kokkuvõttes jäi ta jagama 5.-9. kohta.

“Mängud olid rabedad, närv oli sees, aga suutsin ennast siiski oluliseks hetkedeks kokku võtta ja võtta vajalikud freimivõidud,” rääkis Vatko. “Veerandfinaaliks sain endale vastu Mark Mägi, mitmekordse etapivõitja, kes on võtnud võite ka Baltimaade turniiridelt  ja kaotasin kuivalt 0:6. Mõõdunud nädalal toimunud sparringust Eesti koondislase Kristjan Kuusikult oli nii mõndagi õppida ning kohe näha, tulemus käes.”

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.