main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raigo Kuusnõmm kaalumise järel. Erakogu

Raigo Kuusnõmm kaalumise järel. Erakogu

Raigo Kuusnõmm on maailma üheksas mees

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
07.11.2015
19:50

Hispaanias Benidormis toimuvatel kulturismi ja klassikalise kulturismi maailmameistrivõistlustel 75 kilogrammiste meeste hulgas üheksanda koha saavutanud Raigo Kuusnõmm .

„Plaan oli saada Top 15 hulka, aga ületasin ootused ja oli väike lootus finaaligi murda,“ rääkis Raigo Kuusnõmm. „Olla maailmas Top 10 mehe seas on uhke tunne. Nii kõrge tasemega võistlustel ei ole ma veel osalenud ja emotsioonid on laes.“

Raigo Kuusnõmme kaalukategoorias -75 kg võistles kokku 22 meest, olles üks võistlejaterohkemaid. „Võistlustel ei olnud enesetunne just kõige parem,“ tunnistas Raigo Kuusnõmm, lisades, et kõhus keeras ja toit tahtis välja tulla. „Ilmselt mõjutas seda hommikune toiduga mõõapanek ja teiseks närvid. Enne  poolfinaali oli ikka korra selline tunne, et ei tea kas olen suuteline lavale minemagi. Pea käis ringi ja õhku ei olnud.“

Raigo Kuusnõmm suutis end siiski piisavalt kokku võtta ja laval ei paistnud kusagilt, et ta oli minut tagasi välja langemas. Treener Ott Kiivikase sõnul nägi saarlane laval väga hea välja ja ütles, et tulla maailmas Top 10 mehe sekka sellises rahvarohkes kategoorias on väga kõrge saavutus, seda enam, et tegu oli Kuusnõmme debüütvõistlusega maailmaareenil.

Võistluses domineerisid korealased. Homme on võistlustules Ott Kiivikas, kus ta saab olla oma treenerile abistav käsi.

Raigo Kuusnõmme edasised plaanid on veel lahtised. „Puhkan, taastun ja puhkan siis vaatab edasi. Tõenäoliselt võtan juba kevadel uue teekonna ette, et Euroopas hõbedane medal kuldseks muuta,“ lausus Raigo Kuusnõmm.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.