main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Euroopa meister on Raigo Kuusnõmm. Erakogu

Euroopa meister on Raigo Kuusnõmm. Erakogu

Raigo Kuusnõmm on Euroopa meister

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
06.05.2018
09:07

Hispaanias Santa Susannas toimunud kulturismi ja fitnessi Euroopa meistrivõistlustel võitis laupäeval kategoorias -75 kg kuldmedali Raigo Kuusnõmm.

“Elu parim vorm ja parim saavutus ning üks eesmärkidest on saavutatud,” rääkis Raigo Kuusnõmm. “Oli väga raske kategooria, kõik võrdsed mehed, aga protokollis  kindel võit minule, seepärast on emotsioonid väga laes.”

Raigo Kuusnõmme hinnangul tuli hinnatud tiitli väga hea ja kuiv vorm. “Kogu komplekt, mass ja separatsioon olid head,” selgitas ta. “See on kindlasti maksimum ja vorm on õigeaegselt ajastatud. Langetasin kaalu siia tulles 3,5 kilo, et mahtuda kuni 75 kg meeste sekka ja see tasus end ära.”

Raigo Kuusnõmm ütles, et hooaeg kestab veel edasi, aga peaeesmärk on saavutatud.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.