main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rahvasprindis kolm poodiumikohta

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
10.09.2023
09:33

Otepääl Tehvandil sõideti järjekordne rahvasprindi etapp ja tegu oli karikavõistluste 7. etapiga, kus sõideti kitsastel asfaltteedel, mis talvel kaetud lumega ja kus toimuvad tavapäraselt suusatamise võistlused.

Korraldaja oli seekord võrreldes varasemate aastatega rada muutnud ja seega võistlejatele uus kogemus. Thule Motorspordi esindus oli seekord esindatud 5 osalejaga. Naiste arvestuses oli teine Maria Trave, Triinu Tammel seekord viies. 2WD-VE klassis oli Magnus Lepp samuti teine ja Indrek Tammel platseerus 14. kohale. J16 arvestuses käis tihe heitlus ja selle klassi kolmanda koha võitles välja Romet Reimal. Nädalapärast taas kõik Lõuna-Eestisse, kui toimub Lõuna -Eesti rahvaralli.

Saaremaa Tehnikaspordi Klubi

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.