main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitjad. Kaarma Sport Management

Ketasgolfarid mängisid Andres Ramsti mälestusvõistlusel

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
10.09.2023
14:15

Laupäeval mängiti Aste discgolfi rajal varalahkunud 2021. ja 2022. aasta grandmasters klassi Eesti meistri Andres Ramsti mälestusvõistlus. Oma sõnad ja meenutused andsid mängijatele kaasa Peeter Kasin ja Indrek Kelder.

Osales 69 mängijat ja mängiti kaks ringi 12 korviga ning välja anti kaks rändkarikat. Meeste divisjonis, kus võistles 55 meest sai parima tulemuse -12 kirja Urmo Saar, järgnesid Ronald Paju ja Rene Mägi -11. Naiste divisjonis, kus osales 14 naist tuli võitjaks Kristiina Lindmets tulemusega +1, järgnesid Ulla Volke ja Pirit Õun +2.

Loosiauhindu jagus lisaks veel paljudele. Korraldajad tänavad kõiki, kes mängimas olid ja oma panuse andsid korralduse poolele.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.