main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rahvaralli hooaeg lõppes Hiiumaal

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
09.11.2020
08:29

Hiiumaal sõideti Eesti rahvaralli karikavõistluste viimane etapp, kus rohkearvuliselt oli esindatud ka Thule Motorsport.

Algselt osalejate nimekirjas olnud mitmed meie kiired võistlejad küll loobusid, aga ilma korralike tulemusteta me Hiiumaalt tagasi ei tulnud. 2WD-S võitja paar olid vennad Tauri ja Priit Nõgu, 9. Daniel Lüüding – Karmo Rander,23. Taavi Piipuu – Oliver Mägi, 32. Kristjan Lüüding – Lauri Hõbelaid.

2WD-Naised poodiumi teine koht kuulus Aira ja Ain Lepale. SU kolmandad olid Martin Tanning ja Eigo Jaakmaa. Viis  meie ekipaaži startis noorimate võistlusklassis J16. 6. kohaga tulid koju tagasi Romet ja Avo Reimal, 8.vennad Rainer ja Targo Raun, 10. esimest korda rahvarallil osalenud ja koos onuga võistelnud Erko Bõstrov – Jaanus Bõstrov, 11. Romario ja Kristjan Voksepp. Kahjuks pidid tehniliste probleemide tõttu katkestama  Juhan ja Ain Reimal, kelle Opeli tehnika ei pidanud vastu. J18: 4. koht Karl-Kenneth Neuhaus – Inga Reimal.

Nüüd tuleb oodata hooaja punktide kokku lugemist ja siis saab teada ka hooaja parimad. Seni saavad kõik juba uueks hooajaks valmistuma hakata.

Saaremaa Tehnikaspordi Klubi

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.