main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Purjetajad Gibraltaril medalikursil

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
08.07.2019
21:38

Gibraltaril toimuvatel Saarte mängudel on saarlased keeruliste tuuleoludega üha paremini kohanenud, tulemused on iga sõiduga paranenud ja sisse on võetud medalipositsioonid.

Laser Standardis on nelja sõidu järel liider Andrew Bridgman Guernseylt 10 punktiga, teine on saarlane Joosep Laus 14 ja kolmas David Aslett Guernseylt 19 punktiga. Peeter Kaju on 21 punktiga viies.

Laser Radialil on kindel liider kõik sõidud võitnud Guernsey purjetaja Clementine Thompson, teine on kõik sõidud teine olnud Silver Vahstein ja Daniel Rüütel jagab Adriana Penruddockega 21 punktiga kolmandat kohta.

Kõigis klassides on sõita veel kuus võistlussõitu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.