main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Portaal: Räime klubi võtab üle Katjuša-Alpecini ja tõuseb World Touri

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
25.09.2019
08:58

Portaal Cyclingnews kirjutab, et Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy võtab üle Katjuša-Alpecini ja saab seeläbi koha World Touri. Tehing olevat väidetavalt lõppjärgus, kuid osapooled teemat ei kommenteeri.

Katjuša-Alpecini juht Igor Makarov soovib rattaspordist väljuda ega ole seetõttu uusi rattureid värvanud. Olemasolevatele sportlastele on antud vabad käed uus töökoht otsida, kuid kehtivaid lepinguid on lubatud austada, vahendab Marathon100.com.

Kui ülevõtmine teoks saab, hakkavad Israel Cycling Academys sõitma need 11 Katjuša-Alpecini ratturit, kellel on kehtiv leping. Nende hulgas on ka Pariis-Roubaix’l teise koha saanud Nils Politt. Ülejäänud meesteks on Enrico Battaglin, Jenthe Biermans, Jens Debusschere, Alex Dowsett, Reto Hollenstein, Daniel Navarro, Dmitri Strahhov, Harry Tanfield, Mads Würtz Schmidt ja Rick Zabel.

Israel Cycling Academyga liitub Tour de France’il kaks etappi võitnud Dan Martin, äsja pikendas lepingut tiimi liider Ben Hermans. Kehtivad lepingud on veel Matteo Badilattil, Davide Cimolail, Itamar Einhornil, Hugo Hofstetteril, Krists Nielandsil, Räimel ja Tom Van Asbroeckil.

Israel Cycling Academy on rattamaailmas kiire tõusja – 2015. aastal kontinentaalklubina alustanud meeskonnal avaneb tehingu korral võimalus startida kõigil kolmel suurtuuril.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.