main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pörsas 13

Põrsaturniiri võitis Taritu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
26.06.2021
08:36

Jaanilaupäeval Aste staadionil juba 13. korda toimunud minijalgpalli välkturniiri alistas Taritu finaalis Hakjala meeskonna, kolmandaks jäeti seekord VanaTallinna võistkond.

Võitjad mängisid koosseisus Alex Salong, Keito Liiv, Mark Kristjan Pitk, Martin Lonn, Raimond Salong JA Stiiven Sirgo.

Ilmataadi poolt õnnistatud turniiril jagus emotsiooni kuhjaga kus vanameistrite poolt tuli nii mõnigi üllatavalt kaunis tehniline sooritus ja nooremate esituses jäi silma füüsiline kiirus.

Võistkondade parimateks mängijateks osutusid Raimond Salong (Taritu), Hannes Ingalt (Hakjala), Priit Reiska (VanaTallinn). Eriauhinnad ainsale õrnema soo esindajale Tiina Mändla (VanaTallinn) ja Parimale Pörsale Hendo Väli (VanaTallinn).

Auhinnad parimatele panid välja Saaremaa Lihatööstus AS, Bestbeans OÜ, Saaremaa Vallavalitsus, Taivo Massaažiteraapiad OÜ

Korraldajad tänavad kõiki osalejaid, toetajaid ning kaasaelajaid ja loodavad selle omanäolise turniiriga ka edaspidi veel pikalt koos jätkata.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.