Levadia jättis Kure seekord kuivale

Kategooriad: Jalgpall
26.06.2021
15:25

Kui jalgpalli Premium liiga eelmises omavahelises kohtumises lasi Tallinna FCI Levadia kodus mänginud FC Kuressaarel lüüa kaks väravat, siis seekord saarlastel oma väljakul sahistada ei lubatud ja mäng võideti 3:0.

Kure peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et kuigi mäng kaotati, siis nägi ta palju positiivseid momente. “Nüüd peab trennis tööd edasi tegema, et olla juba 20 päeva pärast võitluseks valmis,” lausus ta.

Tallinnas A.LeCoq Arenal mängitud kohtumises võtsid võõrustajad kohe initsiatiivi enda kätte ja kuigi mängiti rohkem palliga midagi ohtlikku luua ei suudetud. Samas olid Kure meestest võimalused skoori teha Mattias Männilaanele ja Sander Lahel. Ning kui juba tundus, et puhkama minnakse väravateta, siis 39. minutil lõi Zakaria Beglarašvili pealinna meeskonna siiski 1:0 juhtima.

“Teadsime kuidas Levadia mängib ja üldiselt saime nendega hakkama ning tegutsesime distsiplineeritult,” lausus Roman Kožuhhovski, lisades, et emotsioone tõmbas siiski veidi alla poolaja lõpus löödud värav.

Teisel poolajal mängisid võõrustajad teravamalt ja jõudsid 55. ja 80. minutil ka eesmärgile. Taas olid oma võimalused ka Kurel, kuid väravavahti Karl Andre Vallnerit seekord ülemängida ei õnnestunud. “Võtsime suuremaid riske ja visuaalselt ei olnud mängu kvaliteet meie poolt mitte just see, kuid võitlesime viimseni,” märkis peatreener.

Keskkaitsja Märten Pajunurm ütles, et mänguga võib esimesel poolajal rahul olla ja plaanist hoiti hästi kinni. „Kahju ainult, et saime kaasa riietusruumi värava,“ lausus ta. „Kaitses lubasime nad aga liiga palju oma kasti ja lõpuks löödi ka ära. Samas oli meil ka endal võimalusi, ees on kiired poisid ja lootust oli.“