main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pidula võõrustab taaskord lahtiseid meistrivõistluseid veelauasõidus

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
31.07.2021
07:38

Sellel laupäeval ja pühapäeval saab Saaremaal näha Euroopa tasemel hullumeelseid veelauatrikke! Pidula wakepargis peetakse 31. juulil ja 1. augustil teist kordaMan Over Board Saaremaa Open’21 meistrivõistluseid veelauasõidus.

Saaremaale rajati möödunud aastal esimene veelauapark Pidula Wakepark ning see on vastuvõetud nii soojalt, et tänavu rajati juurde veeparki lausa teine rada ja veepealne seikluslinnak, et pakkuda tegevusi kogu perele.

Lahtistele meistrivõistlustele on oodatud võistlema nii professionaalsel tasemel sõitjad kui harrastajad, lapsed ja täiesti alagajad, et oma võistlushimu saaksid kustutada kõik olenemata oskustest, soost ja vanusest!

Pidula wakepargi juhataja Janet Väärtnõu kinnitab, et lisaks võistlejatele on oodatud ka pealtvaatajad. „Avatud on ka katuseterrassiga kohvik, kus serveerime pitsasid ja burgereid ja maitsvaid kokteile. Õhtul on oodata muhedat after-wake pidu“ julgustab ta kõiki meistrivõistlustest osa saama.

Muljetavaldav on see, et kui eelmisel aastal võistles kokku 19 veelaudurid, siis sel aastal on registreerunud osvaõtjaid juba üle 50, mis tähendab, et tulemas on üks Eesti suurimaid wake’i üritusi!

Registreerunute seas on pea kogu eesti veelauaparemik, sealhulgas Eesti parim Naisveelaudur Mari-Liis Siimon. Lisaks veel talendikad Eesti veelaudurid vennad Oliver ja Marko Malsub ja noored tulevikulootused Uku Kustav Oidermaa, Hondar Dagfinn Väärtnõu ja paljud teised.

Võistluspäev avatakse registreerimisega kl 9.00 hommikul. Võistlused algavad kl 11.15. Õhtupoolik jätkub meeleoluka rannapeoga „After-wake“, kus saab mahedate suviste rütmide saatel koos võistlejate ning teiste heade inimestega hiliste õhtutundideni tantsida. Pealtvaatajetele on võistlused ja pidu täiesti tasuta ja kõik on oodatud!

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.