main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pandivere rahvarallil naised poodiumil

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
21.02.2021
10:35

Laupäeval sõidetud Pandivere rahvarallil olid Thule Motorsporti esindajatest kahe poodiumikohaga edukamad naised.

Klassis Naised said teise koha Aira Lepp – Ain Lepp Nissan Sunnil, kolmandad olid siin Triinu Tammel ja Karoliina Tammel Honda Civicul.

Klassis J16 said teise koha Kauri Bõstrov ja Jaanus Bõstrov Honda Civicul, 4. olid Risto Mõik – Raigo Reimal Ford Fiestal, 6. Kevin Lempu – Maidu Lempu Honda Civicul, 9. Rainer Raun – Targo Raun Honda Civicul ja 10. Romet Reimal – Avo Reimal Citroen C2 R1-l.

Klassis J18 said 4. koha Alex Sander Jõeäär – Indrek Jõeäär Mitsubishi Coltil. Klassis SU said 4. koha Martin Tanning ja Eigo Jaakma Vaz 2105-l. Klassis 4WD said 9. koha Martin Vaga ja Argo Abel Mitsubishi Lancer Evolutionil. Klassis 2WD-ST said 14. koha Lauri Kotkas ja Karl Koort BMW 323-l.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.