main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kogukonnajuht Liina Tamm auhinda üle andmas. Allan Mehik

Kogukonnajuht Liina Tamm auhinda üle andmas. Allan Mehik

Otto Robert Lipp: vorm on suvega võrreldes palju parem

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
31.10.2019
08:56

FC Kuressaare valis esindusmeeskonna oktoobrikuu parimaks ründaja Otto-Robert Lipu, kes edestas napilt Elari Valmast.

Ta väärib seda tunnustust igati,” ütles meeskonna rünnakute liider ja abitreener Sander Laht. “Otto on olnud tubli ja annab meeskonna nimel endast alati kõik. Samuti ka Elari ning koos on nad oma hingestatud mängu ja võitluslikkusega kogu meeskonnale väljakul innustajaks. See tuleb kindlasti väga kasuks.”

Kure 4:1 võidumängus JK Viljandi Tulevikule kaks väravat löönud Otto-Robert Lipp ütles, et ta valis ise Elari Valmase, kuid klubi selline tunnustus tuli talle meeldiva üllatusena. “Endale on ju ise keeruline hinnangut anda, aga proovin väljakul alati kõik anda ja pingutan ikka lõpuni,” rääkis Otto-Robert Lipp.

“Eks need viimased mängud on päris hästi välja tulnud ja lõin ka väravaid. Mänguvorm on suvega võrreldes ikka palju paremaks läinud.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.