main banner
Saaremaa Spordisõber logo
FIA World Rally Championship / Round 13 / Rally RACC Catalunya/Rally de Espana / Oct 24-27, 2019 // Worldwide Copyright: Toyota Gazoo Racing WRC

Ott Tänak liitub Hyundaiga

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
01.11.2019
08:18

Viimased kaks hooaega Toyota WRC-ga võistelnud rallisõitja Ott Tänak liitub uuel hooajal Hyundai tiimiga.

“Mul on väga hea meel teatada, et liitun tulevaks hooajaks Hyundai meeskonnaga,” vahendas Ott Tänak sotsiaalmeedias, lisades, et Hyundai tiimipealiku Andrea Adamo visioon on paljulubav ja ühtib tema ambitsioonidega.

“On suur au, et mul on võimalus liituda meeskonnaga nõnda põneval ajal. Oleme viimastel hooaegadel Hyundaiga kõvad konkurendid olnud. Neil on alati olnud väga konkurentsivõimeline meeskond ja auto ning nüüd saab olema huvitav näha asju teiselt poolt. Ma ootan väga, et näha, mida me suudame järgmiste aastate jooksul koos saavutada.”

Ott Tänaku senine meeskond Gazoo Racing tänas saarlast tehtud töö eest. “Meil olid Ott Tänaku ja Martin Järveojaga kaks suurepärast aastat ning saavutasime üheskoos suuri asju. Soovime neile tulevikuks edu,” vahendas meeskond.

Toyota tiimijuht Tommi Mäkinen ütles portaalile rallit.fi, et Ott Tänaku lahkumisel mängis suurt rolli auto vastupidavus. “Roolivõimu probleem Sardiina rallil oli tema jaoks suur pettumus, pettumus oli ECU rike Türgis ja need tehnilised probleemid võisid jätta talle mulje, et meie auto ei pea vastu.”

Hyundai teatel sõidab maailmameister Ott Tänak nende meeskonnas vähemalt kaks täishooaega. Lisaks Tänakule sõidab 2020. aastal Hyundai eest kõigil 14 etapil Thierry Neuville, kolmandat autot jagavad Sebastien Loeb ja Dani Sordo.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.