main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jäisel rajal. Hyundai Motorsport

Jäisel rajal. Hyundai Motorsport

Ott Tänakule määrati tingimisi karistus

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
25.01.2021
09:29

Monte Carlo ralli laupäevasel võistluspäeval rehvipurunemiste tõttu pooleli jätnud Ott Tänak ja Martin Järveoja said ohutusreeglite rikkumise eest tingimisi karistuse.

Oma Hyundail kaks rehvi lõhkunud Ott Tänak ja Martin Järeveoja pidid hooldusalasse sõitma kolme terve rehviga. Kuna aga selline teguviis ja liiklemine on reeglitega vastuolus, said meie mehed disklafi. Pärast olukorraga tutvumist otsustas rahvusvaheline alaliit määrata Tänakule ja Järveojale ohutusreeglite rikkumise eest tingimisi karistuse.

Täpsemalt eksisid eestlased siis FIA WRC reegli 34.1.5 ja FIA rahvusvahelise spordikoodeksi reegli 12.2.1 vastu. Kui Ott Tänak peaks alanud hooajal sarnase reegli vastu veel eksima, peavad nad ühe MM-ralli vahele jätma.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.