main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Evandro. volleyball.it

Evandro. volleyball.it

Evandro läheb Saaremaalt Kreekasse

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
24.01.2021
14:05

Saaremaa Võrkpalliklubi suurimale punktitoojale ja nurgaründajale Evandro Dias de Souzale jäi laupäevane kohtumine Amber-Arlanga vastu meeskonna särgis viimaseks ja brasiillasest nurgaründaja siirdub Kreeka tippmeeskonda Thessaloniki PAOK-i.

Saaremaa VK mänedžer Hannes Sepp ütles, et tegu oli klubi ja mängija vahelise ühise kokkuleppega. „Tal tekkis variant Kreekasse minna ja meie ei hoia teda kinni,“ märkis Sepp, kelle sõnul mängis Evandro küll resultatiivselt, kuid oma mängu efektiivsuselt ta liiga paremate hulka ei kuulunud.

Hannes Sepp ei osanud veel konkreetselt öelda kas hakatakse Evandrole ka asendust otsima, aga Eestis on see võimalik 5. veebruarini. „Vaatame muidugi turul ringi, millised variandid on,“ lausus ta.

„Evandrol oli meeskonnas muidugi oma roll olemas, aga meil on hetkel koosseisus kolm korralikul tasemel nurgaründajat ja vajadusel saab sellel positsioonil hakkama ka Markus Uuskari.“

Praegu on Saaremaal nurgaründajatest Keith Pupart, Rauno Tamme ja Helar Jalg.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.