main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Monte Carlos. Ott Tänak facebook

Monte Carlos. Ott Tänak facebook

Ott Tänaku bossid jäid viienda kohaga rahule

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
26.01.2023
08:18

M-Sport Fordi meeskonna juhtkond jäi Ott Tänaku viienda kohaga möödunud nädalal sõidetud Monte-Carlo rallil rahule, vahendab wrc.com.

„Ott sõitis targalt,“ tõdes M-Spordi tegevdirektor Malcolm Wilson. „Teame, et meil on veel tööd teha, kuid mulle teeb rõõmu see, et Ott ei öelnud peale võistlust, et meie autol on jõudlust vähe ja suures pildis on vaja vaid asjad paika seadistada.”

Meeskonna juht Richard Millener tunnustas omaltpoolt aga viimast Col de Turini läbimist ja ütles, et Power Stage oli suurepärane näide Fordi potentsiaalist. „Muidugi oleks tore olnud poodiumile pääseda, aga seda ei juhtunud. Võime Montes saadud tagasiside ja soorituse üle väga rahul olla,” lausus ta.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.