main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk aitas Gabonis meeskonnakaaslase kolmandale kohale

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
25.01.2023
08:53

Gabonis jätkuval 16. La Tropicale Amissa Bongo velotuuril (UCI 2.1) aitas Karl Patrick Lauk (Bingoal WB) meeskonnakaaslase Alexander Salby teisel etapil (Oyem – Mitzic; 109 km) kolmandale kohale.

Kaksikvõidu teenisid TotalEnergies tiimis sõitvad prantslased Jason Tesson (2:28.21) ja Emilien Jeanniere. Lauk ise lõpetas etapi 58. kohal, kaotades võitjale 50 sekundiga. „Täna oli päris korralik sõda ja pidin asjadel silma peal hoidma. Päris isuga anti minna,“ rääkis Lauk etapi järel. „Lõpuks korraldasime siiski grupifiniši, kus meie taanlane sai kolmanda koha.“

Velotuuri üldliidrina jätkab prantslane Geoffrey Soupe (TotalEnergies), kellele kaasmaalased Tesson ja Cyril Bathe (Burgos-BH) kaotavad vastavalt ühe ja kuue sekundiga. Lauk jätkab võistlemist 32. positsioonil, jäädes liidrist maha ühe minuti ja kolme sekundiga, vahendab ejl.ee.

Kolmapäeval sõidetakse velotuuril 123 kilomeetrit Lebamba linnast Mouilasse.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.