main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak võitis Viru ralli

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
04.07.2020
20:48

Lääne-Virumaa teedel sõidetud Viru ralli võitsid Hyundai i20 WRC-ga kihutanud Ott Tänak ja Martin Järveoja.

Seitsmest katsest koosnenud võidusõidul haaras Ott Tänak kohe liidrirolli ja võitis kuus katset järjest. Vaid viimasel katsel Rakveres said katsevõidu kokkuvõttes teise koha saanud Ford Fiesta WRC-l kihutanud Georg Gross – Raigo Mõlder, kes kaotasid 1.43.

“Oli töine päev ja väga kasulik ralli,“ ütles Ott Tänak Delfile. „Oli palju erinevaid teeolusid ja rallit sõites õpid rohkem kui ühelgi testil. Ei saa öelda, et meil probleeme oleks olnud, sest probleemid on kõik lahendatavad. Küll aga oli huvitavaid kohti.”

Ott Tänak lisas, et väikeseid rallisid ongi sellepärast hea sõita, et tuleb ette erinevaid olukordi ja pead õppima neid lahendama. „Järgmisena peame eelkõige valmis olema Rally Estoniaks ja oma parimal tasemel,” märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.