main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. wrc.com

Ott Tänak tunneb end Pumaga kruusal üha enesekindlamalt

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
26.05.2023
09:01

M-Sport Fordi piloot Ott Tänak kogub enne järgmisel nädalal toimuvat Rally Italia Sardegnat oma Puma Rally1-ga kruusal üha enam enesekindlust ja mõistmist.

Ott Tänaku jaoks on Itaalia saarelt vaid parimad mälestused, sest see on koht, kus ta võitis 2017. aastal oma esimese maailmameistrivõistluste etapi Ford Fiesta WRC-ga. Ott Tänak ütles wrc.com vahendusel, et Portugali ralli aitas tal M-Spordi masinast paremini aru saada.

„See oli nõudlik nädalavahetus,“ ütles neljanda koha saanud rallipiloot. „Mehhikos ei tundnud ma end täiesti enesekindlalt ja mul on olnud raske aru saada, mis on puudu, kuid ma ütleksin, et Portugali nädalavahetus on andnud meile palju rohkem mõistmist ja nüüd arvan, et meil on piisavalt teavet, et edasi liikuda.“

M-Spordi tiimipealik Richard Millener ütles Tänaku tempot kruusal kommenteerides, et seal on palju positiivset. „Oti tempo ralli alguses oli fantastiline ja ta näitab meile jätkuvalt, mida nii tema kui ka auto tegelikult suudavad. Oleme sõitjate meistrivõistluste üldarvestuses endiselt teised, mille üle peaksime tõeliselt uhked olema,“ lausus ta.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.