main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Värava üle rõõmustamas. Allan Mehik

Kure duubel tagasi võidulainel

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
26.05.2023
09:00

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Esiliiga B-s sai FC Kuressaare U21 tagasi võidulainele, kui alistas kodus Tartu Tammeka U21 4:0.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises avas juba 2. minutil mänguskoori Kristofer Leedo, enne vaheaega lisas kaks tabamust veel Maarek Suursaar. Lõppskoori 4:0 vormistas liigas oma 16 värava löönud Andero Kivi 59. minutil.

Peatreener Sander Viira ütles, et üldiselt kontrolliti kogu kohtumist hästi ja poolaja 3:0 võit oli igati teenitud. „Teise alguses tulid nad uue hingamisega peale, aga meie neljas tappis selle mängu ära ja pigem oli meil veel võimalusi värav lüüa,“ lausus ta.

„Tempo oli korralik, pressing toimis ja taga oli lõpuni null. Kui vahepeal löödi meile liiga palju, siis see teeb rõõmu. Eks pühapäevane kohtumine Kaleviga peab ka veel midagi näitama.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.