main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak õhulennul. M-Sport

Ott Tänak õhulennul. M-Sport

Ott Tänak tõusis Soomes kolm kohta

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
30.07.2017
00:04

Autoralli MM-i etapil Soomes tõusid Ford Fiesta WRC-ga sõitvad  Ott Tänak ja Martin Järveoja laupäeval kümnendalt kohalt seitsmendaks, kaotades liidritele Esapekka Lappi ja Janne Ferm Toyotal 2.07,5.

Päeva esimest poolt kokku võttes ütles Ott Tänak, et olid mõned head katsed. “Ei olnud kerge, aga neid teid sõita on alati nauding,” lausus ta. Ma ei ole end viimastel päevadel tundnud kuigi kindlalt ja paistab nagu midagi oleks puudu. Kuid kindlasti paneme edasi ja püüame saavutada parema tunde pärastlõunal.”

Võistluspäeva lõppedes tõdes Ott Tänak, et soomlased on nädalavahetusel domineerinud, kuid märkis, et nendega oleks olnud võimalik võidelda. “Pärast eilset ajakaotust luhtus meil võimalus näha, kas me oleks seda suutnud,” lausus ta, lisades, et on keeruline sõita samal tasemel, kui puudub võimalus võidelda võidu nimel.

“Me püüdsime sõitu nautida, kuid suuremate riskideta. Aga ees on veel üks päev ja püüame neid Soome teesid nautida.”

Pühapäeval on kavas veel neli kiiruskatset.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.