main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim Kuressaare kriteeriumil. Alver Kivi

Mihkel Räim Kuressaare kriteeriumil. Alver Kivi

Mihkel Räim alustab USA-s rasket velotuuri

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
30.07.2017
09:57

Israeli Cycling Academy meeskonnas sõitev Mihkel Räim alustab esmaspäeval Utah’ velotuuri. Mõnda aega koos tiimiga Aspenis laagerdanud Räime sõnul on vorm paremaks läinud.

Räime jaoks on Utah’ tuuril osalemine uus kogemus, sest Saaremaalt pärit sportlase sõnul pole ta varem nii pikka tuuri sõitnud ja samuti on tema jaoks esmakordne merepinnast nii kõrgel võistlemine, vahendas Spordipartner.ee.

Seitsmest etapist koosneva tuur on mõeldud eelkõige mägironijatele. Ka 3. etapp, 5 miili pikkune temposõit kulgeb ülesmäge. Utah’ tuuri peetakse USA raskeimaks velotuuriks – lisaks karmidele mägedele tuleb ratturitel 4. etapil sõita ka kruusateedel, mis peaks just Räimele sobima.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.