main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Publikukatsel. Ott Tänak facebok

Publikukatsel. Ott Tänak facebok

Ott Tänak tahab reedega pääseda teepuhastaja rollist

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
17.03.2023
09:05

Autoralli MM-sarja liider Ott Tänak stardib reedel Mehhiko rallil esimesena, mis võib aga seal olla ebasoodne ja rallipiloot tunnistab, et reede osutub oluliseks, et anda märku sellest, mis ülejäänud nädalavahetusel võimalik on.

„Vaatame, kuidas see toimib. Kindlasti on reede meie jaoks ülioluline,” ütles Ott Tänak DirtFishile. „Olen varem näinud, et kui siin tee lahti sõita võib saada täiusliku päeva, kuid võib olla järjekorras veel üsna kaugel.“

Seda silmas pidades on 35-aastasel mehel üks eesmärk: mitte olla laupäeval teel esimene. „Kõigepealt on eesmärk saada meile laupäeva hommikuks mõned autod ette,“ lausus ta lisades, et sealt edasi peab proovima uuesti tippu tagasi saada.

See nädalavahetus on esimene, mil pärast 2018. aasta Austraalia rallit juhib M-Spordi auto. Kuid tiimipealik Richard Millener mõistab oma sõitja ees seisvat ülesannet, eriti kuna WRC pole Mehhikot külastanud alates 2020. aastast.

„Peame olema mõistlikud. Teame, et siin saab olema keeruline, eriti kui neid teid pole Rally1 autod juba paar aastat kasutanud,“ sõnas ta. „Me teame, et esimesel päeval oleme tõenäoliselt üsna ebasoodsas olukorras. Aga eesmärk on siin mõned punktid ära tuua ja kindlustada seda, kus oleme. Paljud inimesed on võitnud algusest peale, nii et see pole võimatu, kuid päeva lõpuks on eesmärk koguda punkte, et hoida meid ees.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.