main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak ja Martin Järveoja rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak ja Martin Järveoja rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak: testikatse ei näita ralli olemust

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
24.10.2019
18:12

Sellel nädalavahetusel sõidetava autoralli MM-sarja eelviimase etapi Kataloonia ralli testikatsel sai Toyota Yarisega kihutav Ott Tänak kuuenda koha.

Testikatsele esimesena startinud Ott Tänaku parimaks ajaks jäi kolmel läbimisel 1.33,4. Kiireim oli tema meeskonnakaaslane Kris Meeke ajaga 1.31,6. Ta edestas Dani Sordot 0,3, Jari-Matti Latvalat 0,7, Teemu Sunineni 1,3 ja Takamoto Katsutat 1,5 sekundiga.

“Tänane testikatse ei peegelda kindlasti ralli olemust, kuid kõik toimis ja tunne autos oli väga hea,” vahendas Ott Tänak. “Pole kahtlustki, et meil on sel nädalavahetusel pinge peal, kuid see on pigem positiivne, sest see annab lisamotivatsiooni, et hästi esineda ja loomulikult üritame anda endast parima. Eks me näe, mis see nädalavahetus meile tooma hakkab, kuid ma usun, et ees on ootamas väga keeruline võitlus ja miski ei saa olema lihtne.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.