main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kataloonias. Ott Tänak facebook

Kataloonias. Ott Tänak facebook

Ott Tänak soovib Hyundai karjääri lõpetada kõrgel noodil

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
05.11.2022
08:50

Jaapanis 10.– 13. novembrini sõidetav autoralli maailmameistrivõistluste hooaja viimane etapp on Ott Tänakule Hyundai roolis viimane.

„Jaapani ralli saab olema meie jaoks väljakutseid pakkuv, sest tegemist on uue ralliga meie jaoks, nii et mul isiklikult pole liiga palju teavet selle kohta, mida oodata,“ ütles Ott Tänak pressiteates.

„Kogume info kokku ja katsume valmis olla nii palju kui võimalik. Pärast kolme Hyundaiga veedetud aastat jääb see minu viimaseks ralliks, nii et ma loodan, et leiame sealsetel teedel hea tunde ning lõpetame hooaja ja meie partnerluse kõrgel noodil.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.