main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak sõitis rajalt välja ja katkestas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
24.01.2020
16:56

Autoralli maailmameistrivõistluste esimene etapp Monte Carlo ralli lõppes Hyundail debüteeriva Ott Tänaku jaoks neljandal katsel rajalt väljasõidu ja katkestamisega.

“See ei olnud meie jaoks küll selline hooaja algus nagu lootsime, kuid õnneks oleme tänu turvavarustusele siiski korras,” vahendas rallipiloot, kelle arstid jätsid koos kaardilugeja Martin Järveojaga laupäeva hommikuni järelvalve alla.

Tänaku väljasõit toimus katse kümnendal kilomeetril, kui auto tegi mitu tiiru üle katuse ja langes ka metsavahel allapoole. Mõlema mehed ronisid ise masinast välja, aga Järveoja Tänaku uksest, sest oma uks oli ilmselt kinni kiilunud. Hyundai rallimeeskond teatas, et eestlaste masinat aga laupäevaks sõidukorda ei saa.

Juba reede hommikul sõidetud kolmandal katsel tegi Ott Tänak oma Hyundaiga pirueti, kuid suutis kiiresti sõitu jätkata.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.