main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mehhiko tolmusel rajal. Ott Tänak facebook

Mehhiko tolmusel rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak sõidab jätkuvalt kolmandal positsioonil

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
10.03.2019
08:41

Autoralli maailmameistrivõistluste Mehhiko etapil on Toyota Yarisega kihutavad Ott Tänak ja Martin Järveoja kolmandal kohal, kaotades 18 kiiruskatse järel Sebastien Ogierile 29,2 ja teisel kohal olevale Elfin Evansile 2,2 sekundit.

“Meil oli täna taaskord hea päev,” märkis Ott Tänak. “Hommikul oli katsetel palju lahtist kruusa, kuid vaatamata sellele suutsime teha puhta sõidu. Pärastlõunal olid tingimused palju paremad, mis võimaldasid meil ka omajagu aega tagasi võita. Olud muutusid pidevalt ja pidamine oli ka suhteliselt ettearvamatu, seega midagi lihtsat ei olnud.”

Ott Tänak lisas, et pühapäev tuleb päris huvitav. “Vahe Elfyniga on minimaalne ning meil on mille nimel võidelda. Kindlasti läheme ja anname endast jälle maksimumi ning üritame võimalikult palju punkte koju tuua,” lausus rallipiloot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.