main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Märten Opp sai kaks kollast kaarti. Alver Kivi

Märten Opp sai kaks kollast kaarti. Alver Kivi

Kuressaare alustas hooaega väärt viigiga Transi vastu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
09.03.2019
15:32

Viimased pool tundi vähemuses mänginud FC Kuressaare pidas Narvas Transi survele vastu ja naaseb koju jalgpalli Premium liiga avakohtumises saavutatud 0:0 viigiga.

“Oleme tulemusega rahul,” rääkis peatreener Jan Važinski. “Kui eile suutis Paide üllatada, siis miks mitte seda ise siin teha. Eelmisel aastal tegime Narvas hea mängu ja poisid andsid täna ka endast parima. Rõõmustab, et saime viigi ja mis mänguga, sest isegi kümnekesi oli meil võimalusi.”

Mäng kulges võrdsete vastaste heitluses mõlemapoolsete võimalustega. 61. minutil teenis Märten Opp teise kollase kaardi ja jättis oma meeskonna vähemusse. Ülekaalus olles ei suutnud Trans aga eesmärgile jõuda, saarlaste poolel jättis hea võimaluse realiseerimata Reivo Vinter ja nii lepiti 0:0 viigiga.

“Tuul keerutas palju ja tundus, et võtsime selle Saaremaalt endaga kaasa ning kindlasti aitas see täita Märtenist tühjaks jäänud kohta,” naljatas Jan Važinski. “Kümnekesi läks mäng raskeks ja hoidsime oma positsioone, samas olid ka meil omad võimalused. Olen rahul kuidas poisid mängisid palliga ja pallita, omaltpoolt lisasid nad loovuse. Kõik olid tublid ja midagi kripeldama ei jää. Hoidsime taga nullis ja Narva kaitse oli pinges.”

Transi kaitsja Joseph Saliste ütles soccernetile antud intervjuus, et raske oli keerutavas tuules mängida, sest see puhus kogu aeg neile vastu. “Tuleb kiita Kuret, et pidasid vähemuses vastu. Me peame ise hakkama vaatama, kes meie olukorrad seal ees ära lööks,” lausus ta.

Jan Važinski usub, et Narvas saadud viik Transi vastu annab kõigile indu ja tahtmist juurde. “Ma loodan, et kõik teevad õiged järeldused,” lausus ta. “Raske töö, mis hooaja eel on tehtud kannab juba väikseid vilju, aga iga mäng on uus ja eesmärk on alati võita 3 punkti. Nüüd valmistume kodumänguks Levadiaga.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.