main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak tunneb end Lõuna-Ameerikas enesekindlalt. Ott Tänak facebook

Ott Tänak tunneb end Lõuna-Ameerikas enesekindlalt. Ott Tänak facebook

Ott Tänak sõidab Argentinas võidumõtetega

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
23.04.2019
22:15

Autoralli MM-sari jätkub Lõuna-Ameerikas Argentinas ja üldarvestuses kolmandal kohal olev Ott Tänak asub võistlema vaid võidumõtetega.

“Mul on Argentina ralli suhtes hea tunne,” ütles Ott Tänak Toyota rallitiimi pressiteate vahendusel. “Sel rallil saime eelmisel aastal enda esimese võidu Toyotaga ja ega ka tänavu midagi vähemat ei oota. Ma usun, et oleme võimelised ka seal aastal seal hästi sõitma.”

Ott Tänaku sõnul peaks Argentina kiired teed ja teekate Toyotale päris hästi sobima. “See on üsna raske ralli, kuna osa kiiruskatseid on väga keerulised. On kohti, kus tuleb eriti ettevaatlikult sõita,” leidis rallipiloot.

Järgmine ralli sõidetakse ikka Lõuna-Ameerikas ja Tšiilis. Ott Tänak ütles, et ei oska selle kohta eriti midagi oodata, kuna pole seal varem käinud. “Meil on õnnestunud paar asja teada saada, aga tõeliselt on võimalik sealsete oludega tutvuda alles siis, kui kohal oleme ja rajad läbi sõidame,” selgitas ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.