main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Gibraltari maskoti nimeks sai Hope

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
25.04.2019
06:47

6.-12. juulini Gibraltaril kestvate Saarte mängude korraldajad valisid võistluste maskotile delfiinile nimeks Hope (Lootus), mille pakkus GBC raadio kuulaja Katie Rose Martinez.

Mängude orgkomitee esinaine Linda Alvarez ütles, et välja valitud nimi on asjakohane, kuna see sobib mängude sloganiga “Puhtad mered, meie tulevik”.

Korraldajate hinnangul sisaldab nimi “Lootus”  sünonüümi sõnadele Usaldus, Julgus, Aspiratsioon jne. Kõik need omadused on esindatud paljudes sportlastes, kes asuvad Gibraltari mängudel võistlema. Kõigi saarlaste parim tulevik on ka korraldajate eesmärk.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.