main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Argentina kiirel rajal. Ott Tänak facebook

Argentina kiirel rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak sõidab Argentinas võidu poole

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
29.04.2018
08:30

Toyota WRC-l sõitev Ott Tänak lõpetas Argentina MM ralli teise võistluspäeva 46,5 sekundilise eduga Thierry Neuville-i ees, võites viis katset, ehk kokku on saarlane võitnud 15 kavas olnud katsest koguni 10.

“Kõik töötas tõesti suurepäraselt,” märkis Ott Tänak. “Mul oli autos väga hea tunne ja eriti veel tänastel teedel, mis olid kiired ja sobisid meie Toyotale väga hästi. Ma ei surunud nii tugevalt, kui reedel, kui oli tõesti limiidi ääreI. Täna hoidsime asja rohkem kontrolli all, kuid ajad olid sellegipoolest päris head.”

Ott Tänaku sõnul olid hommikul udu tõttu pisut keerulised olud, kuid olukorraga saadi hästi hakkama ja pärastlõuna oli nauditav. “Homsetesse katsetesse tuleb kindlasti suhtuda respektiga, sest El Condor ja Mina Clavero on väga karmid rajad, kuid ma tunnen end siiski enesekindlalt,” lausus rallipiloot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.