main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Maailmameistrid. FIA

Maailmameistrid. FIA

Ott Tänak sai ametlikult maailmameistriks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
07.12.2019
09:26

Rahvusvaheline Autospordiliit FIA autasustas reedel Prantsusmaa pealinnas Pariisis asuvas Louvre’i muusemis WRC-sarja värskeid maailmameistreid Ott Tänakut ja Martin Järveoja.

Ott Tänak ütles galal, et väikesest Eestist on maailma tippu jõuda raske ja tal oli õnne, et Markko Märtin ta enda tiiva alla võttis. “Väikesest riigist sellisele tasemele jõudmine nõuab pingutust ja karmi tööd. Samas loob see edaspidi meie teistele sõitjatele paremad võimaused,” lausus rallipiloot, kes on Huyndaiga juba esimesed testisõidud teinud.

“Ma usun, et mul on head võimalused ja kõik vahendid olemas, et sõita ka järgmisel aastal tiitlile. Tundsin end kohe autos kindlana.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.